SRP1265A-3R3M
Numer produktu DigiKey
SRP1265A-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP1265A-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP1265A-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1265A-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 18 A Maks. 6,8mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP1265A-3R3M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6,8mOhm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 100kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
20MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,531" x 0,492" (13,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,252" (6,40mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
30A