SRP1270-3R3M
Numer produktu DigiKey
SRP1270-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRP1270-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRP1270-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRP1270-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 18A 6.6 MOHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 18 A Maks. 6,6mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRP1270-3R3M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6,6mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
20MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Ostatnio kupiono
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Rozmiar / wymiar
0,539" x 0,539" (13,70mm x 13,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Bazowy numer produktu
Prąd - nasycenia (Isat)
35A