PA4343.332NLT
Numer produktu DigiKey
553-3456-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-3456-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-3456-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4343.332NLT
Opis
FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 18 A Maks. 6,8mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PA4343.332NLT Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6,8mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,551" x 0,504" (14,00mm x 12,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
30A