CUHS20S40,H3F
Numer produktu DigiKey
CUHS20S40H3FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CUHS20S40H3FCT-ND - Taśma cięta (CT)
CUHS20S40H3FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CUHS20S40,H3F
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 2A US2H
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 40 V 2A Montaż powierzchniowy US2H
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CUHS20S40,H3F Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
300 µA @ 40 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
290pF przy 0V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
US2H
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2A
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
470 mV @ 2 A