MM3Z3V3ST1G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 12 000
Arkusz danych
Diody - Zenera 3.3 V 300 mW ±3% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SC-76, SOD-323
MM3Z3V3ST1G
Numer produktu DigiKey
MM3Z3V3ST1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MM3Z3V3ST1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MM3Z3V3ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MM3Z3V3ST1G
Opis
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
45 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MM3Z3V3ST1G Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 1 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±3%
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
95 Ohms
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 186 000 wyświetl teraz
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
186 000W magazynie