YC248-JR-0710RL
Numer produktu DigiKey
13-YC248-JR-0710RLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-YC248-JR-0710RLCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
YC248-JR-0710RL
Opis
RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1606
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohm ±5% 62,5mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1606, wypukłe, zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
YC248-JR-0710RL Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Producent
YAGEO
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Zastosowania
DDRAM, SDRAM
Typ obwodu
Izolowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja (omy)
10
Obudowa / skrzynia
1606, wypukłe, zaciski od długiej strony
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,063" (4,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
8
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Liczba wtyków
16
Bazowy numer produktu
Moc na element
62,5mW