B65513J0100A087
Numer produktu DigiKey
B65513J0100A087-ND
Producent
Numer produktu producenta
B65513J0100A087
Opis
FERRITE CORE ER 100NH N87
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niepowlekane N87 Rdzenie ferrytowe ER Typ 0,571" (14,50mm) LDługość 0,264" (6,70mm) szerokość Średnica 0,116" (2,95mm) Wysokość
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B65513J0100A087 Modele
Kategoria
Początkowa przenikalność magnetyczna (µi)
Producent
TDK
Współczynnik rdzenia (ΣI/A) mm⁻¹
1.08
Seria
Długość efektywna (le) mm
19.0
Opakowanie
Skrzynka
Powierzchnia efektywna (Ae) mm²
17.6
Status części
Aktywny
Minimalny przekrój poprzeczny rdzenia (Amin) mm²
Typ rdzenia
ER
Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³
334.0
Obudowa dostawcy urządzenia
ER 14,5 x 6
Wykończenie
Niepowlekane
Materiał
N87
Wysokość
0,116" (2,95mm)
Współczynnik indukcyjności (AI)
100 nH
Długość
0,571" (14,50mm)
Tolerancja
±3%
Szerokość
0,264" (6,70mm)