MIC37100-3.3WS-TR
Numer produktu DigiKey
MIC37100-3.3WS-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MIC37100-3.3WS-CT-ND - Taśma cięta (CT)
MIC37100-3.3WS-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MIC37100-3.3WS-TR
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1A SOT-223-3
Modele EDA/CAD
MIC37100-3.3WS-TR Modele
Kategoria
Spadek napięcia (maks.)
0,5V przy 1A
Prod.
Prąd - wyjściowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
TO-261-4, TO-261AA
Liczba regulatorów
1
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-223-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V