ANT-916-PW-QW-UFL
Numer produktu DigiKey
ANT-916-PW-QW-UFL-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-916-PW-QW-UFL
Opis
RF ANT 916MHZ WHIP STR CAB PAN
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz ISM, LoRa, sieci czujnika, SigFox Bat, prosty Anteny RF 865MHz - 965MHz 1,8dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montaż panelowy
Modele EDA/CAD
ANT-916-PW-QW-UFL Modele
VSWR
1,9
Seria
Wzmocnienie
1,8dBi
Opakowanie
Taca
Funkcje
Kabel - 216mm
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Typ mocowania
Montaż panelowy
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Wysokość (maks.)
3,150" (80,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Zastosowania
ISM, LoRa, sieci czujnika, SigFox
Zakres częstotliwości
865MHz - 965MHz