ANT-868-PW-QW-UFL
Numer produktu DigiKey
ANT-868-PW-QW-UFL-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-868-PW-QW-UFL
Opis
RF ANT 868MHZ WHIP STR CAB PAN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
868MHz ISM, LoRa, sieci czujnika, SigFox Bat, prosty Anteny RF 750MHz - 950MHz 1,6dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montaż panelowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ANT-868-PW-QW-UFL Modele
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
TE Connectivity Linx
VSWR
1,9
Seria
Wzmocnienie
1,6dBi
Opakowanie
Taca
Funkcje
Kabel - 216mm
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Typ mocowania
Montaż panelowy
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Wysokość (maks.)
3,307" (84,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
868MHz
Zastosowania
ISM, LoRa, sieci czujnika, SigFox
Zakres częstotliwości
750MHz - 950MHz