ANT-916-CW-HW-SMA
Numer produktu DigiKey
ANT-916-CW-HW-SMA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT-916-CW-HW-SMA
Opis
RF ANT 916MHZ WHIP STR SMA MALE
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz ISM, LoRa, sieci czujnika, SigFox Bat, prosty Anteny RF 900MHz - 930MHz 1,2dBi SMA męskie Mocowanie złącza
Modele EDA/CAD
ANT-916-CW-HW-SMA Modele
Kategoria
Typ anteny
Bat, prosty
1
Seria
VSWR
1,9
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
1,2dBi
Zakończenie
SMA męskie
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Wysokość (maks.)
4,724" (120,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz
Zastosowania
ISM, LoRa, sieci czujnika, SigFox
Zakres częstotliwości
900MHz - 930MHz