AEACAQ190012-S915
Numer produktu DigiKey
535-14498-ND
Producent
Numer produktu producenta
AEACAQ190012-S915
Opis
RF ANT 915MHZ WHIP STR IPEX MHF
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
915MHz ISM, LoRa, LPWAN, Sigfox Bat, prosty Anteny RF 3,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Mocowanie złącza
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Abracon LLC
VSWR
2
Seria
Wzmocnienie
3,5dBi
Opakowanie
Zbiorcze
Moc - maks.
10 W
Status części
Aktywny
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Typ mocowania
Mocowanie złącza
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Wysokość (maks.)
7,480" (190,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
915MHz