DPP240-24-1
Numer produktu DigiKey
285-DPP240-24-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
DPP240-24-1
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 10A
Modele EDA/CAD
DPP240-24-1 Modele
Kategoria
Moc (W)
240W
Napięcie - izolacji
3 kV
Sprawność
0.89
Temperatura robocza
-40°C - 71°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń
Rozmiar / wymiar
4,57" x 3,27" x 4,92" (116,0mm x 83,0mm x 125,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 132V~, 176 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A