DPP120-24-1
Numer produktu DigiKey
285-DPP120-24-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
DPP120-24-1
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 5A
Modele EDA/CAD
DPP120-24-1 Modele
Kategoria
Moc (W)
120W
Napięcie - izolacji
3 kV
Sprawność
86%
Temperatura robocza
-40°C - 71°C (z odciążaniem)
Rozmiar / wymiar
4,59" x 2,50" x 4,92" (116,6mm x 63,5mm x 125,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 132V~, 176 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A