DPP120-12-1
Numer produktu DigiKey
285-DPP120-12-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
DPP120-12-1
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 10A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DPP120-12-1 Modele
Kategoria
Moc (W)
120W
Producent
TDK-Lambda
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
84%
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 71°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,59" x 2,50" x 4,92" (116,6mm x 63,5mm x 125,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 132V~, 176 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A