DPP480-24-1 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK-Lambda
W magazynie: 55
Arkusz danych
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 20A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DPP480-24-1
Numer produktu DigiKey
285-DPP480-24-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
DPP480-24-1
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DPP480-24-1 Modele
Kategoria
Moc (W)
480W
Napięcie - izolacji
3 kV
Sprawność
0.89
Temperatura robocza
-10°C - 71°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
4,57" x 6,89" x 4,92" (116,0mm x 175,0mm x 125,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 132V~, 176 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A