DRB120-12-1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Selec Controls USA Inc.
W magazynie: 113
Arkusz danych
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 12V 10A
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TDK-Lambda DRB Series
DRB120-12-1
Numer produktu DigiKey
285-DRB120-12-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRB120-12-1
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - izolacji
3 kV
Producent
TDK-Lambda
Zastosowania
Przemysł, ITE (handel)
Seria
Sprawność
91%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Typ wejścia
Prąd zmienny
Rozmiar / wymiar
4,92" x 4,88" x 1,38" (125,0mm x 124,0mm x 35,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, EN, IEC, UKCA, UL
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
90 - 264V~
Numer standardowy
60950-1; 62368-1; UL 508
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy (maks.)
10A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
120W