CCG30-24-03S
Numer produktu DigiKey
285-CCG30-24-03S-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCG30-24-03S
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 7A 9V - 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CCG30-24-03S Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zabezpieczenie nadprądowe (OCP)
Opakowanie
Rurka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Sprawność
86%
Typ
Moduł izolowany
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
7A
Numer standardowy
Moc (W)
30 W