CCG15-24-03S
Numer produktu DigiKey
285-CCG15-24-03S-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCG15-24-03S
Opis
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 3,3V 4A 9V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
CCG15-24-03S Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zabezpieczenie nadprądowe (OCP)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
85%
Liczba wyjść
1
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Prąd - wyjściowy (maks.)
4A
Numer standardowy
Moc (W)
15 W