SF-1206SP175L-2-A9
Numer produktu DigiKey
118-SF-1206SP175L-2-A9TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SF-1206SP175L-2-A9CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SF-1206SP175L-2-A9DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SF-1206SP175L-2-A9
Opis
FUSE BOARD MNT 1.75A 63VDC 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.75 A ~ 63 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SF-1206SP175L-2-A9 Modele
100A
Topnienie I²t
1.5
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" x 0,035" (3,10mm x 1,60mm x 0,90mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
80 mOhms