CCG30-24-05S
Numer produktu DigiKey
285-CCG30-24-05S-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCG30-24-05S
Opis
DC DC CONVERTER 5V 30W
Szczegółowy opis
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 6A 9V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
CCG30-24-05S Modele
Kategoria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie, zabezpieczenie nadprądowe (OCP)
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Sprawność
0.89
Liczba wyjść
1
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
1,00" x 1,00" x 0,39" (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Prąd - wyjściowy (maks.)
6A
Numer standardowy
Moc (W)
30 W