DA-011-05-02-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1293-ND
Producent
Numer produktu producenta
DA-011-05-02-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 11W
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpośrednio do atmosfery Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera11 W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DA-011-05-02-00-00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie
5 V
Producent
Tark Thermal Solutions
Lokalizacja wentylatora
Strona ciepła
Seria
Moc - wejściowa
11 W
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 55°C
Status części
Aktywny
Waga
0.441lb (200.03g)
Typ przekazywania ciepła
Bezpośrednio do atmosfery
Wymiary - całkowite
60mm x 44mm x 56mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
11 W
Bazowy numer produktu
Prąd
2.2 A