DA-044-12-02-00-00
DA-044-12-02-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
DA-044-12-02-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1074-ND
Producent
Numer produktu producenta
DA-044-12-02-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 42W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpośrednio do atmosfery Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera42 W
Kategoria
Napięcie
12 V
Moc - wejściowa
46 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 46°C
Waga
1.3lbs (589.7g)
Wymiary - całkowite
120mm x 100mm x 72mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
42 W
Bazowy numer produktu
Prąd
3.8 A