DA-014-12-02-00-00
DA-014-12-02-00-00
DA-014-12-02-00-00
DA-014-12-02-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1068-ND
Producent
Numer produktu producenta
DA-014-12-02-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 12W
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpośrednio do atmosfery Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera12 W
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DA-014-12-02-00-00 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie
12 V
Moc - wejściowa
22 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 44°C
Waga
0.441lb (200.03g)
Wymiary - całkowite
60mm x 40mm x 53mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
12 W
Bazowy numer produktu
Prąd
1.8 A