DA-033-12-02-00-00
DA-033-12-02-00-00
DA-033-12-02-00-00
DA-033-12-02-00-00
Numer produktu DigiKey
926-1071-ND
Producent
Numer produktu producenta
DA-033-12-02-00-00
Opis
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 32W
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bezpośrednio do atmosfery Elementy termiczne - zespoły termoelektryczne i Peltiera32 W
Kategoria
Napięcie
12 V
Moc - wejściowa
37.2 W
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 45°C
Waga
1.2lbs (544.3g)
Wymiary - całkowite
99mm x 66mm x 81,5mm (dł. x szer. x wys.)
Moc - chłodzenia
32 W
Bazowy numer produktu
Prąd
3.1 A