FBMH3225HM202NT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | FBMH3225HM202NT |
Opis | FERRITE BEAD 2 KOHM 1210 1LN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2 kOhms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1210 (3225 metryczne) 1,2A 130mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | FBMH3225HM202NT Modele |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 1,2A |
Producent Taiyo Yuden | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 130mOhm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia zasilająca | Wysokość (maks.) 0,110" (2,80mm) |
Liczba linii 1 | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Impedancja przy częstotliwości 2 kOhms @ 100 MHz |