FBMH3225HM102NT
Numer produktu DigiKey
587-1753-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1753-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1753-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMH3225HM102NT
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 1210 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1210 (3225 metryczne) 2A 100mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FBMH3225HM102NT Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2A
Producent
Taiyo Yuden
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
100mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,110" (2,80mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz