FBMH3225HM601NT
Numer produktu DigiKey
587-1755-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1755-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1755-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMH3225HM601NT
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 1210 4LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1210 (3225 metryczne) 3A 42mOhm
Modele EDA/CAD
FBMH3225HM601NT Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
3A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
42mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,110" (2,80mm)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz