FBMH4532HM681-T
Numer produktu DigiKey
587-1761-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1761-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1761-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMH4532HM681-T
Opis
FERRITE BEAD 680 OHM 1812 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1812 (4532 metryczne) 4A 28mOhm
Modele EDA/CAD
FBMH4532HM681-T Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
4A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
28mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,138" (3,50mm)
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
680 Ohms @ 100 MHz