FBMH3225HM202NT
Numer produktu DigiKey
587-1754-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1754-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1754-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FBMH3225HM202NT
Opis
FERRITE BEAD 2 KOHM 1210 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 kOhms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1210 (3225 metryczne) 1,2A 130mOhm
Modele EDA/CAD
FBMH3225HM202NT Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
1,2A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
130mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,110" (2,80mm)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
2 kOhms @ 100 MHz