STS5DNF60L
Numer produktu DigiKey
497-15672-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-15672-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-15672-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STS5DNF60L
Opis
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 60V 5A 2W Montaż powierzchniowy 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STS5DNF60L Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA
Producent
STMicroelectronics
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
15nC przy 4,5V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1030pF przy 25V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Moc - maks.
2W
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
MOSFET (tlenek metalu)
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Charakterystyka FET
Bramka poziomu logicznego
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
5A
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
45mOhm przy 2A, 10V