DMN6040SSDQ-13
Numer produktu DigiKey
DMN6040SSDQ-13DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
DMN6040SSDQ-13DICT-ND - Taśma cięta (CT)
DMN6040SSDQ-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMN6040SSDQ-13
Opis
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 60V 5A (Ta) 1,3W Montaż powierzchniowy 8-SO
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DMN6040SSDQ-13 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
22,4nC przy 10V
Producent
Diodes Incorporated
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1287pF przy 25V
Digi-Reel®
Moc - maks.
1,3W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
MOSFET (tlenek metalu)
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
5A (Ta)
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
40mOhm przy 4,5A, 10V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA