STL90N10F7
Numer produktu DigiKey
497-13969-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-13969-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-13969-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STL90N10F7
Opis
MOSFET N-CH 100V 70A POWERFLAT
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 70A (Tc) 5W (Ta), 100W (Tc) Montaż powierzchniowy PowerFlat™ (5x6)
Modele EDA/CAD
STL90N10F7 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
39 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
3550 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
5W (Ta), 100W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerFlat™ (5x6)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
10,5mOhm przy 8A, 10V