NSS1C201LT1G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 30
Tranzystory - bipolarne (BJT) - pojedyncze NPN 100 V 2 A 110MHz 490 mW Montaż powierzchniowy SOT-23-3 (TO-236)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NSS1C201LT1G
Numer produktu DigiKey
NSS1C201LT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NSS1C201LT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
NSS1C201LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NSS1C201LT1G
Opis
TRANS NPN 100V 2A SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
46 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
NSS1C201LT1G Modele
Kategoria
Wzmocnienie stałoprądowe (hFE) (min.) @ Ic, Vce
120 przy 500mA, 2V
Prod.
Moc - maks.
490 mW
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość - przejścia
110MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ tranzystora
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
2 A
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Nasycenie Vce (maks.) przy Ib, Ic
150mV przy 200mA, 2A