BSC082N10LSGATMA1
Numer produktu DigiKey
BSC082N10LSGATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BSC082N10LSGATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
BSC082N10LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSC082N10LSGATMA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 13.8A 8TDSON
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 13,8A (Ta), 100A (Tc) 156W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8-1
Modele EDA/CAD
BSC082N10LSGATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,4V przy 110µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
104 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
7400 pF @ 50 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
156W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V