STD4NK100Z
Numer produktu DigiKey
497-16035-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-16035-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-16035-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STD4NK100Z
Opis
MOSFET N-CH 1000V 2.2A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 1000 V 2,2A (Tc) 90W (Tc) Montaż powierzchniowy D-PAK
Modele EDA/CAD
STD4NK100Z Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
18 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±30V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
601 pF @ 25 V
Digi-Reel®
Straty mocy (maks.)
90W (Tc)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1000 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6,8Ohm przy 1,1A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 50µA