BLM21AG121SH1D
Numer produktu DigiKey
490-11038-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-11038-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-11038-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM21AG121SH1D
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 800mA 100mOhm
Modele EDA/CAD
BLM21AG121SH1D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
100mOhm
Producent
Murata Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (maks.)
800mA