STD2NK100Z | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | STD2NK100Z |
Opis | MOSFET N-CH 1000V 1.85A DPAK |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Kanał N 1000 V 1,85A (Tc) 70W (Tc) Montaż powierzchniowy D-PAK |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | STD2NK100Z Modele |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) przy Id 4,5V przy 50µA |
Prod. | Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs 16 nC @ 10 V |
Seria | Vgs (maks.) ±30V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds 499 pF @ 25 V |
Status części Aktywny | Straty mocy (maks.) 70W (Tc) |
Typ FET | Temperatura robocza -55°C - 150°C (TJ) |
Technologia | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie dren-źródło (Vdss) 1000 V | Obudowa dostawcy urządzenia D-PAK |
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C | Obudowa / skrzynia |
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.) 10V | Bazowy numer produktu |
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs 8,5Ohm przy 900mA, 10V |