IXTY1R4N100P jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Kanał N 1000 V 1,4A (Tc) 63W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TO-252AA
IXTY1R4N100P
Numer produktu DigiKey
IXTY1R4N100P-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXTY1R4N100P
Opis
MOSFET N-CH 1000V 1.4A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 50µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
17.8 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Rurka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
450 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
63W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1000 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
11Ohm przy 500mA, 10V