ESDALC6V1P5
Numer produktu DigiKey
497-3785-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-3785-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-3785-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ESDALC6V1P5
Opis
TVS DIODE 3VWM SOT665
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zacisk Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOT-665
Modele EDA/CAD
ESDALC6V1P5 Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
30W
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
SOT-665
Kanały jednokierunkowe
4
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - przebicia (min.)
6,1V