GDZ2V7LP3-7
Numer produktu DigiKey
GDZ2V7LP3-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
GDZ2V7LP3-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
GDZ2V7LP3-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GDZ2V7LP3-7
Opis
DIODE ZENER 2.7V 250MW 2DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 2.7 V 250 mW ±5% Montaż powierzchniowy X3-DFN0603-2
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Prod.
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
X3-DFN0603-2
Moc - maks.
250 mW
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
20 µA @ 1 V