PMEG3002EEFZ
Numer produktu DigiKey
1727-PMEG3002EEFZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PMEG3002EEFZCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PMEG3002EEFZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PMEG3002EEFZ
Opis
DIODE SCHOTTK 30V 200MA DFN06032
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 200mA Montaż powierzchniowy DFN0603-2
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
2 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2.1 µA @ 30 V
Pojemność przy Vr, F
7pF przy 10V, 1MHz
Status części
Aktywny
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
DFN0603-2
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
520 mV @ 200 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość