RMCF1206JG470R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 8 807
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Udoskonalony
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
YAGEO
Similar
Bourns Inc.
Similar
470 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCF1206JG470R
Numer produktu DigiKey
738-RMCF1206JG470RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-RMCF1206JG470RCT-ND - Taśma cięta (CT)
738-RMCF1206JG470RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF1206JG470R
Opis
RES 470 OHM 5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCF1206JG470R Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)