Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 93 299
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
470 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR1206-JW-471GLF
Numer produktu DigiKey
CR1206-JW-471GLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR1206-JW-471GLF
Opis
RES SMD 470 OHM 5% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR1206-JW-471GLF Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)