RCG1206470RJNEA
Numer produktu DigiKey
541-1872-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1872-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1872-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCG1206470RJNEA
Opis
RES 470 OHM 5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
470 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RCG1206470RJNEA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)