CRG1206F470R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CRG1206F470R |
Opis | RES SMD 470 OHM 1% 1/4W 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 470 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CRG1206F470R Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Seria | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Obudowa dostawcy urządzenia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.) |
Rezystancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |