590BD156M250DGR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 196
Arkusz danych
W magazynie: 537
W magazynie: 5 789
Nowości w DigiKey
156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
590BD156M250DGR
Numer produktu DigiKey
863-590BD156M250DGR-ND
Producent
Numer produktu producenta
590BD156M250DGR
Opis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±7ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
100mA
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA