530BC156M250DG
Numer produktu DigiKey
336-2682-ND
Producent
Numer produktu producenta
530BC156M250DG
Opis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Szczegółowy opis
156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±7ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
98mA
Opakowanie
Listwa
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
75mA
Napięcie - zasilania
3,3V