SIT1552AC-JE-DCC-32.768G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 21 981
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 34 311
Arkusz danych
32.768 kHz TCXO HVCMOS Oscylator 1,5V - 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Footprint and BOM reduction
BLE power savings part 1
SIT1552AC-JE-DCC-32.768G
Numer produktu DigiKey
SIT1552AC-JE-DCC-32.768G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT1552AC-JE-DCC-32.768G
Opis
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SIT1552AC-JE-DCC-32.768G Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±5ppm
Prod.
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
0,99µA (typ.)
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,54mm x 0,84mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Wyjście
HVCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,5V - 3,63V