SIT1552AI-JE-D14-32.768E
Numer produktu DigiKey
SIT1552AI-JE-D14-32.768E-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIT1552AI-JE-D14-32.768E
Opis
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ NANODRV
Szczegółowy opis
32.768 kHz TCXO NanoDrive™ Oscylator 1,5V - 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Modele EDA/CAD
SIT1552AI-JE-D14-32.768E Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±5ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
1,52µA
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,54mm x 0,84mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Wyjście
NanoDrive™
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,5V - 3,63V